• טיפולי רכב דאצ'יה עושים רק במוסך המכונן
dacia

מוסך מורשה דאצ'יה

קצת על דאצ'יה:

יצרנית הרכב דאצ'יה, נוסדה בשנת 1966 ברומניה, במטרה לייצר מכוניות לשוק המקומי. לאורך השנים ייצרה ושיווקה את רכביה במדינות שונות באירופה, וצפון אפריקה ואף הגיעה לישראל בשנות ה-70 וה-80, כאופציה מוטורית זולה. בשנת 1999, נרכשה החברה על ידי חברת רנו, במטרה להפוך את הרכב למותג מוזל שמיועד בעיקר למדינות במזרח אירופה. הדגמים התבססו על פלטפורמות ויחידות ההנעה של רנו, כאשר דגש מיוחד ניתן על פשטות ועמידות. היתרון שנוצר על ידי הרכיבים המשותפים הוא האפשרות של ניצול המומחיות של מוסכי ניסאן ורנו לטיפול ברכבי דאצ'יה. כך בצורה חלקה קיבל מוסך המכונן אישור יבואן להיות מוסך מורשה דאצ'יה.

דאצי'ה סנדרו - מוסך מורשה דאצ'יה

רכבי הדאצ'יה משווקים במדינות רבות בעולם, ובחלק מהמקרים תחת המותג רנו. כיום, מייצרת החברה דגמים נוספים, מסופר מיני דרך מיניוואן ומסחרית קלה, ועד לרכבי פנאי. כולם מגיעים עם מנועים עדכניים של רנו ועם תיבת הילוכים ידנית. שיווק דאצי'ה חודש בארץ בהיקף נרחב בשנת 2015, תחת המותג של דאצ'יה.

מרכז שירות המכונן – מוסך מורשה לרכבי דאצ'יה

מרכז שירות המכונן הינו מוסך מורשה לרכבי דאצ'יה, מטעם היבואן "קרסו מוטורס", המוסך מתמחה כבר למעלה מ-40 שנה במתן טיפולים שוטפים ותיקונים בתחום הרכב. למרכז שירות המכונן מקצועיות, ידע וניסיון רב אותו רכש עם השנים, וצוות מוסמך ומוכשר, אשר מתעדכן תדיר בטכנולוגיות, בחידושים, בביצועים, וביכולות של הרכב. אצלנו נעשה שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, מה שמבטיח שמירה על איכות וסטנדרטים גבוהים, הסטנדרטים אותם בנינו עם ניסיון רב של טיפול ברכבי ניסאן ורנו.

דאציה דאסטר- מוסך מורשה דאצ'יה

מחלקות המרכז העומדות לשירות רכבי דאצ'יה:

  • מחלקה מהירה – מחלקה זו תבצע עבורכם טיפולים מהירים לטיפולים שוטפים בכלי הרכב. אלו כוללים טיפולים בסיסיים, בדיקה כללית של הרכב, החלפת שמנים ופילטר שמן ובדיקת מחשב. המחלקה המהירה תספק עבורכם פתרונות מהירים לרכב הדאצ'יה, תוך ביצוע אבחונים מדויקים בשעת הצורך ועד לטיפול בתקלה.
  • מחלקת הדיאגנוסטיקה – מחלקה זו תאבחן תקלות שונות שאינן נראות לעין ברכב הדאצ'יה. זאת בעזרת מכשור וציוד חדשני ומתקדם.
  • מחלקת פחחות רכב – מחלקה זו מצוידת בציוד חדשני ובמיטב החומרים המשווקים בישראל, על מנת לתקן נזקי תאונות שהתרחשו ברכב. צביעת הרכב נעשית בעזרת צבע משוכלל אשר מחזיר את הצבע המקורי.
  • מחלקת חשמל ומיזוג אוויר – מחלקה זו מתקנת תקלות הקשורות למערכות החשמל והמיזוג ברכב הדאצ'יה ומשתמשת בציוד מודרני ובכלי מכשור מתקדמים, על פי הוראות היצרן.
  • מחלקת מכונאות רכב – מחלקה זו אחראית על הטיפולים המכאניים ברכב, החל ממערכת הבלמים, ועד לשיפוצי מנוע ותיבות הילוכים.
  • מחלקת 4X4 – לרכבי הדאצ'יה, 50 מותגים שונים של רכבי 4X4 . מחלקה זו היא בדיוק בשביל אותם בעלי רכבים. היא תעניק את הטיפול המתאים ביותר עבור הרכב, בהתאם להוראות היצרן, ותכין אותו לתנאי השטח המתאימים.

דאציה סנדרו SW

יש לכם דאצ'יה? מרכז שירות המכונן – הוא המוסך בשבילכם.

במידה וברשותכם רכב חדש או משומש מסוג דאצ'יה, תוכלו לבצע את כל הטיפולים המקיפים על ידי מרכז שירות המכונן – מוסך מורשה לרכבי רנו, ניסאן ועכשיו גם, דאצ'יה, מטעם היבואן "קרסו מוטורס". צוות המרכז ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת.  

 

 

 

Save