• מוסך המכונן

מוסך המכונן רואה את ערך שוויון הזכויות והנגישות לאנשים עם מוגבלויות בחשיבות עליונה ופועלת על מנת לאפשר לכלל לקוחותיה לרבות אנשים עם מוגבלויות שונות ליהנות מהשירותים והמוצרים אותם היא מציעה.

כחלק מהפעולות בוצעה הנגשה באתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות באופן המאפשר לגולשים לגלוש ביתר קלות ונוחות באתר וכן מושקעים משאבים רבים, על מנת שהחומרים באתר יונגשו בצורה ברורה וקלה.


הנגשת אתר האינטרנט של מוסך המכונן כוללת:

  • ניווט פשוט בדפי האתר בעזרת המקלדת בלבד.
  • תצוגה ברורה של רכיבי האתר.
  • אפשרות לשינוי גודל הגופן בשלוש רמות א, א, א, בכל דפי האתר.
  • התאמה לדפדפנים שונים.
  • התאמה לעבודה ברזולוציות שונות – ריספונסיבי.
  • כבדי ראייה- ביטול צבעים והפיכת הצבעים לשחור לבן.
  • כבדי ראייה- חדות, כהות ובהירות הנראות.
  • הפסקת הבהובים- כפתורים מהבהבים, תמונות קופצות או כל תזוזה באתר.
  • פונט קריא- מחליף את הפונט לפונט אחיד לאורך כל האתר.
  • הדגשת קישורים- מדגיש בעזרת קו סימון את הקישורים באתר.

 

ניווט באמצעות מקלדת: ניווט בין נושאים ושדות באמצעות SHIFT +TAB
רמת הנגישות באתר: רמת הנגישות באתר על פי החוק הנדרש הינה רמה 2 – AA.

 

חברת מוסך המכונן ממשיכה לפעול על מנת לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותה ורצונה לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.

 

ברצוננו לציין כי למרות המאמצים להנגשת כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים ספציפיים באתר שאינם נגישים. על כן, במידה ומכל סיבה שהיא הדף בו צפיתם לא הונגש לשביעות רצונכם, אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור הנגשת האתר


צרו עמנו קשר:
מייל: Haimmh@carasso.co.il

ג'ואד נאטור - מנהל טכני ומנהל עבודה

יליד 1976, נשוי + 4 השכלה: הנדסאי רכב בעל תעודת הסכמה לניהול מוסך מטעם משרד התחבורה. בעל תעודת הוראה ללימודי מקצועות הרכב מטעם משרד החינוך. הסמכות רנו: אלקטרו-מכונאים, קוטק (COTECH) - ההסמכה הטכנית הגבוהה ביותר וייחודית לרנו. הגדרה של קוטק: הכשרה של חמישה מודולים ברמה גבוהה ביותר המאפשרת לקוטק גישה ישירה, עד לרמת המהנדסים במפעלי היצרנית רנו, במקרה של תקלה מיוחדת. מסלול הקוטק מאפשר למנהל הטכני של מרכז השירות הרחבת אופקים ויכולות לטפל במקרים בהם הספרות המקצועית אינה נותנת את המענה המושלם והרכב עדיין לא תוקן. ותק בענף: 14 שנים. בעל ניסיון רב בדיאגנוזה ממוחשבת ובפתרון בעיות מורכבות בתחום הרכב.

אסף נדלר - יועץ שירות

יליד 1972 , נשוי + 3 הסמכות רנו : קוטק (COTECH) - ההסמכה הטכנית הגבוהה ביותר וייחודית לרנו הגדרה של קוטק: הכשרה של חמישה מודולים ברמה גבוהה ביותר המאפשרת לקוטק גישה ישירה, עד לרמת המהנדסים במפעלי היצרנית רנו, במקרה של תקלה מיוחדת. מסלול הקוטק מאפשר למנהל הטכני של מרכז השירות הרחבת אופקים ויכולות לטפל במקרים בהם הספרות המקצועית אינה נותנת את המענה המושלם והרכב עדיין לא תוקן. ותק בענף: 20 שנים.

אורי צל-ציון - בקר איכות

יליד 1959, גרוש + 3 דור שני למייסדים חבר קיבוץ מרום גולן, ממקימי מפעלי התיירות בקיבוץ. הכשרות: עבר קורס מנהלי מרכזי שירות מטעם היבואן - 'קרסו מוטורס'.

רן נאוי - בוחן ראשי

רן נאוי - בוחן ראשי

יליד 1979, נשוי + 2 הכשרות: עבר השתלמויות בנושאי שירות מטעם היבואן - 'קרסו מוטורס'. אחראי על קשרי לקוחות באחריות היצרן / היבואן.