כיצד שיתוף פעולה בין ניסאן ורנו מיטיב עם הלקוח?

– ולמה מוסך המכונן הוא הטוב עבורכם?

על פי הערכות עדכניות בענף הרכב, אשר מבוססות על הביקוש הקיים, בשנת 2015 נרכשו מעל רבע מיליון כלי רכב חדשים. יתרה מזו, נתונים שפרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה באוגוסט 2016, חושפים קצב גידול בשיעור מצטבר של 45.6% של כלי הרכב משנת 2004 ועד 2014, מה שמעיד כי המגמה של רכישת כלי רכב, הולכת וגדלה בהתמדה. לנתונים הללו יש מספר השלכות כלכליות וחברתיות, אבל גם אישיות. ככל שיש ריבוי של רכישת כלי רכב, כך עולה וגובר הצורך בטיפול הרכב במוסך מורשה, מקצועי ורציני.

רכבי ניסאן ורנו – היסטוריה

בין סוגי הרכבים הפופולאריים ביותר לרכישה, גם בחו"ל וגם בארץ, הם רכבי ניסאן ורנו. יצרנית הרכבים ניסאן, נוסדה בשנת 1932 ביפן, ומאז ועד היום מייצרת מכוניות חדישות, עתירות בטכנולוגיה חדשנית ובביצועים מרהיבים, אשר משתפרים ומשתדרגים כל הזמן. יצרנית הרכב רנו, אשר למעשה וותיקה יותר, ונוסדה  בצרפת ב- 1899 מייצרת, מאז ועד היום, רכבים עם מנועים חסכוניים, מגוון רחב של עיצובים וטכנולוגיות משודרגות.

 

הפופולאריות של יצרנית הרכב רנו, החלה כאשר החברה הופרטה מחדש בשנות ה-80, והתחילה לשתף פעולה עם יצרנית הרכב ניסאן היפנית, באמצעות החלפת מניות. חברת רנו מחזיקה ב-44.4% ממניות ניסאן, וניסאן מחזיקה בבעלותה ב-15% ממניות רנו. כיום, באמצעות שיתוף פעולה זה קבוצת רנו –ניסאן היא הקבוצה הרביעית הגדולה בעולם.

שיתוף פעולה מיטבי לטובת הלקוחות

שיתוף הפעולה, בין יצרנית הרכב ניסאן ליצרנית הרכב רנו, אינו בא לידי ביטוי רק בברית הממושכת ובהחלפת המניות. שתי היצרניות מבצעות שיתוף פעולה טכנולוגי, באופן כזה שמבטיח שרנו מצידה, תוכל לשמור על הוצאות נמוכות עבור פיתוח, כולל תחזוקה בתחומים אחרים, ובמקביל חברת ניסאן תוכל להגביר את פעילותה. בצורה כזו החברות חונכות מודלים חדשים של דגמים, בעלות מנועים חזקים, ביצועים גבוהים, רמת בטיחות גבוהה, וחווית נסיעה יוצאת דופן. האיכות של ניסאן והמצוינות של רנו מביאה את היכולות של הרכבים הללו לשיאים חדשים. בין המודלים ניתן למצוא את הסגמנט קרוסאוברים- קבוצות הרכבים הקומפקטיות הבינוניות והקטנות וסוגי הרכבים קשקאי, רוג ואקס-טרייל אשר גם מבוססות עליהן.

אין ספק, שמדובר על ראייה שהיא לא פחות ממהפכנית בכול עולם ענף הרכב. אנחנו נכנסים לעידן שמיישם סינרגיה שכמובן נועדה להגדיל את הרווחים, אבל באותה משוואה  טובת הלקוח באה לידיי ביטוי, שזה לא פחות חשוב, אם לא יותר. טושיו יאגמג'וצי, שאחראי מטעם חברת ניסאן על תכנית אסטרטגית זו, מעיד שמדובר ב"סינרגיה בין טכנולוגיות. נוכל לחשוף פיתוחים אטרקטיביים, להגדיל תפוקה ולשפר את התמורה עבור הלקוחות שלנו". זהו השלם שגדול מסך חלקיו, דה פקטו.

מוסך ניסאן, מוסך רנו

שיתוף הפעולה בין יצרנית הרכב ניסאן ליצרנית הרכב רנו, בכל הקשור לחיבור הטכנולוגי, לציוד ולמכשור ברכבים, הצריך התייחסות לסוגיה נוספת. הטיפול ברכבים. הטיפולים השוטפים, התחזוקה הכללית של הרכב, והתיקון בתקלות חשוב לאין ערוך, וכאשר מדובר על רכבים אשר משולבים בהם טכנולוגיות של שתי היצרניות, יש צורך במוסך מורשה ויעודי, גם עבור מוסך ניסאן, וגם עבור מוסך רנו. מוסך שידע לספק את המענה עבור שני סוגי הרכבים, גם יחד.

מרכז שירות המכונן- מוסך מורשה לרכבי ניסאן ורנו

כאן, אנחנו נכנסים למשוואה. מרכז שירות המכונן מעניק מערך שירות כולל עבור רכבי ניסאן ורנו. למרכז השירות ניסיון של מעל 40 שנה בתחום, כאשר הוא מתחדש ומשתדרג בכל העת. בימים כתיקונם, המרכז מספק טיפולים שוטפים, תחזוקה כללית, שירותי חשמל ומיזוג אוויר, פחחות וצבע, וכמובן דיאגנוסטיקה. צוות המומחים של המרכז עשיר בידע ובטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות של רכבי ניסאן ורנו, ועובר הכשרות והדרכות מידיי תקופה על מנת להתעדכן בכל החידושים שיוצאים בענף הרכבים הללו. בעקבות כך, אין ספק, שאם יש ברשותכם רכב מדגם ניסאן, או רכב מדגם רנו, מרכז שירות המכונן, הוא המוסך המנצח.

למגוון שירותי מוסך ולמקרים דחופים – צרו קשר >