• מוסך המכונן

מחלקת פוליש ווקס – מוסך המכונן

אם ברצונכם להבריק את הרכב שלכם ולטפח אותו, אין יותר טוב מביצוע פוליש ווקס איכותי. שלא תתבלבלו, פוליש ו-ווקס הם שני טיפולים שונים לרכב, אך טיפולים שמשלימים אחד את השני ומחזירים לכם את הרכב נוצץ ומבריק. במוסך המכונן – מוסך מורשה לרכבי רנו וניסאן אנו מזמינים אתכם ליהנות מטיפול מקצועי במחלקה המיוחדת שפתחנו עבורכם לטיפולי פוליש ווקס.
במוסך המכונן תיהנו מטיפול איכותי שייעשה על ידי צוות המומחים שלנו שצבר ניסיון רב בטיפול פוליש ווקס לרכב. על מנת שתבינו את היתרונות הרבים והחשיבות של ביצוע טיפול פוליש ווקס לרכב, ריכזנו עבורכם מידע מקצועי על קצה המזלג שמסביר את היתרונות של טיפול פוליש ווקס.

ווקס – להגנה על הצבע המקורי ברכב

ווקס או בעברית שעווה משווק כיום כווקס סינתטי והוא מגיע בצורת נוזל או משחה. הווקס נועד להגן על צבעו המקורי של הרכב באמצעות הוספת שכבת הגנה על צבע המכונית שמוסיפה ברק. שכבת הווקס חיונית מאוד להגנה על הרכב כיוון שהיא מונעת את נזקי הקרניים האולטרא סגולות, מפחיתה חמצון, מפחיתה השפעת מזהמים ודהיית צבע.

פוליש – לליטוש הצבע של הרכב

פוליש הוא נוזל אותו מורחים על משטחים צבועים ברכב במטרה למנוע לכלוך ושריטות. הפוליש מכיל חומר כימי חזק מאוד שנועד להסיר שכבות צבע פגומות ומצמצם את נזקי השריטות. נוזל הפוליש כולל בתוכו שעווה שנועדה להבריק את הרכב. את טיפול הפוליש מבצעים באמצעות מטלית רכה או ליטוש.

האם יש הבדל בין פוליש לווקס?

שתי השיטות השונות פוליש ו-ווקס הן שיטות יעילות מאוד שנועדו להשיג מראה נקי ונוצץ. המטרה אמנם דומה אך מדובר בשיטות המשלימות אחת את השנייה, ושעובדות בדרכים שונות. הפוליש מסיר שכבה דקיקה – השכבה העליונה החשופה לנזקים, ומקטין את ההגנה החיצונית על הצבע במטרה להבריק אותו ולצמצם את נזקי השריטות. הווקס כאמור, תפקידו הוא הגנתי – הוספת שכבות הגנה לצבע המקורי של הרכב.
שילוב שתי הפעולות יחד, מצמצם נזקים קיימים באמצעות הפוליש ומגן מחדש על שכבת הצבע לאורך זמן באמצעות הווקס. מדובר בשיטות איכותיות המבטיחות רכב יפה ונוצץ הנראה כאילו היום יצא מאולם התצוגה.
לסיכום, אם ברצונכם למזער נזקי שריטות קיימות, להבריק את הרכב כמו ולהגן על שכבת הצבע המקורית שלו, ביצוע טיפול פוליש ווקס הוא הפתרון.

מחלקת פוליש ווקס במוסך המכונן

את טיפול הפוליש ווקס יש לבצע בזהירות ורק תוך שימוש בחומרים איכותיים. שימוש בחומר פוליש חזק מידי או לא איכותי יכול לגרום נזק לשכבת הצבע המקורית של הרכב, לצמצם את עובי הצבע ולאורך זמן לגרום נזק משמעותי. שימוש בווקס לא איכותי לא יגן על שכבת הצבע בצורה טובה ולא ימנע שריטות.

מחלקת פוליש ווקס במוסך המכונן צברה שנים רבות של ניסיון בתחום ויודעת לתת לכל רכב את הטיפול הטוב ביותר עבורו. צרו אתנו קשר לתיאום טיפול בטופס יצירת קשר או בטלפון.