• טיפולי רכב ניסאן עושים רק במוסך המכונן

ניסאן

מגוון שירותים לרכב

מרכז שירות המכונן הינו מוסך שמעניק כבר למעלה מ- 45 שנה את כל סוגי הטיפולים לרכבי ניסאן במקצועיות רבה ובהתאם להוראות היבואן בארץ. מוסך המכונן הוא מוסך מורשה לרכבי ניסאן הממוקם בתל אביב. המוסך מעניק שירותים מקצועיים כגון: תיקוני פחחות, מכונאות, דיאגנוסטיקה, חשמל ואלקטרוניקה, מיזוג אוויר, פוליש ווקס, צוות לטיפולים מהירים ומחלקה מהירה למכירת חלקי חילוף לרכב. מגוון המחלקות הקיימות במוסך מאפשרות לו להעניק את כל סוגי השירותים אותם הרכב צריך.

בנוסף לשירותי המוסך עליהם דיברנו, המכונן מעניק שירותים נוספים שנועדו לספק שירות איכותי וייחודי לקהל לקוחותיו. השירותים שמעניק המוסך כוללים: העברת מבחן שנתי (טסט) לרכב והחזרת רכבים לבית הלקוח.

איכות ומקצועיות

במוסך המכונן תקבלו טיפול מקצועי שמתבסס על חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים של היבואן המורשה של ניסאן. במוסך יש צוות מקצועי ומנוסה שעובר הדרכות מקצועיות ותקופתיות אצל היבואן. הצוות המקצועי מעודכן בכל חידושים ומוסמך לטפל ולתת שירות לדגמים החדשים והמתקדמים בשוק. הטיפול האיכותי שמתבסס על ציוד ומכשור מתקדם וחדש, מאפשר לטפל בכל סוגי התקלות האפשרויות. בנוסף, הטיפול הקפדני מבטיח כי תצאו עם רכב בטוח ותקין לנסיעה.

המוסך שם דגש על שירות מקצועי, מתקדם ובטיחותי, זאת לצד יחס חם וליווי אישי לכל אורך הטיפול. בתור מוסך ניסאן הממוקם בתל אביב, הוא מודע לשיבושי התנועה שנוצרו כתוצאה מהעבודות של פרויקט הרכבת הקלה. לצורך נוחיות לקוחותיו עבר מוסך המכונן למתכונת שירות מיוחדת שתקל על לקוחותיו בכל מה שקשור לאיסוף והגעה של הרכב אל המוסך.

שעות פעילות חריגות

מתכונת השירות המיוחדת כוללת קליטת רכבים כבר מהשעה 6 בבוקר. את הרכב ניתן יהיה לשחרר בשעות הערב המאוחרות בשונה מיום רגיל בו עובדים עד שעות אחר הצהריים. גם במידה ואין לכם איך להגיע אל המוסך, ישנה אפשרות לשירות ייחודי בתשלום, השירות מאפשר ביצוע שינוע של הרכב והחזרתו אליכם. גם במצבים בהם הרכב זקוק לטיפול חירום, מרכז שירות המכונן עומד לרשותכם ומוכן להעניק לכם ייעוץ מקצועי וטיפול מקיף ומדויק שיחזיר את הרכב לכביש תקין ובטוח לנסיעה.

מוסך המכונן – הבחירה הנכונה

במידה ואתם מחפשים מוסך ניסאן בתל אביב, מוסך מרכזי שמספק שירות מקצועי ואיכותי שמקפיד על כל כללי הבטיחות הנדרשים ומבטיח את תקינותו של הרכב לאורך טווח, מוסך המכונן זה המקום. המרכז ישמח לעמוד לרשותכם ולהעמיד לרשות הרכב שלכם צוות מיומן שיכול לפתור כל בעיה שקשורה לרכב שלכם, זאת בנוסף לציוד מתקדם וחדשני וחלקי חילוף איכותיים, חדשים ומקוריים מבית ניסאן העולמית.

 
boostinjay
nissan