• טיפולי רכב רנו עושים רק במוסך המכונן

רנו

מוסך מורשה רנו הוא מוסך שייעודו הוא רכבי רנו. בשונה ממוסכים מורשים לפירמות רכב אחרות, מוסך זה מחזיק במחסניו חלפים ייעודיים לרכבי רנו: צמיגים, חישוקים, תושבות מנוע, צבעים, ועוד. כמו כן, הוא מעסיק כוח אדם מומחה לרכבי רנו. לכן, ללא קשר לדגם הרנו שיש ברשותכם, ככל שזו פירמת הרכב – זהו המקום המושלם לביצוע התיקונים.

מוסך מורשה – המקום האידיאלי לביצוע תיקון וטיפולים לרכב

בשונה ממוסכים שאינם מורשים, מוסכים מורשים מתמחים בפירמת הרכב שהם מייצגים. לכן, כשאתם לקוחות של מוסך מורשה רנו אתם זוכים למענה מלא עבור כל מכשול או צורך ברכב. מוסך מורשה רנו מעסיק כוח אדם מיומן אשר מתמחה ברכבי הפירמה, והוא עובד באופן יעיל ושיטתי כך שהרכב יוחזר לחזקה שלכם ביעילות ובקלות בהשוואה לכל מוסך אחר שאינו מורשה.

היתרונות בביצוע התיקונים במוסך רנו

העבודה נעשית תחת בקרה טכנולוגית שנקראת "דיאגנוסטיקה ממוחשבת": תוכנת מחשב לזיהוי מהיר של תקלות רכב, מקורן ותסריטי התיקון שלהן. בנוסף, המוסך תמיד יספק מענה מדויק: כשזהו מוסך מורשה רנו – אין כזה דבר 'תערובת צבע לא מדויקת' או 'עבודת פחחות כמעט מושלמת'. היות וזהו מוסך בו יודעים לזהות כל עיוות או תקלה ברכבי רנו, מהלכי התיקון תמיד יניבו תוצאות מדויקות שכלל לא יצביעו שהייתה תקלה ברכב. תיקון רכב רנו במסגרת מוסך מורשה רנו הוא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לאפשר לעצמכם כנהגים.

מוסך המכונן – מוסך מורשה רנו לשירותכם

מוסך המכונן הנו מוסך מורשה רנו. המוסך מטפל ברכבי רנו על כל סדרותיהם ומספק מענה מלא לכל סוג של תקלה או צורך: טיפול לפני טסט, תיקוני רכב מזדמנים, תיקון לאחר תאונה, תיקון פחחות וצביעה מחדש. המוסך מבצע גם תיקוני צביעה ושריטות לבקשת הלקוח. כשאתם לקוחות של מוסך המכונן, אתם מעניקים לרכב ה- "רנו" שלכם בדיוק את מה שהוא צריך: עבודה מדויקת שנעשית על ידי כוח אדם מיומן אשר יודע להצביע בדיוק על הבעיות שנוצרו ופתרונן. במוסך מורשה "המכונן" רכב ה- "רנו" שלכם יוחזר אליכם כמו חדש לאחר כל תיקון בכל דרג: מהגשה לטסט ועד עבודה לאחר תאונה. פנו למוסך ומרשה המכונן למידע נוסף!

 
boostinjay
reno