אם אתם נמצאים לפני טסט, עברתם נסיעת חורף ואתם זקוקים לבדיקה של הרכב, או שאתם זקוקים לביצוע טיפול קטן לרכב מכל סיבה אחרת, המחלקה המהירה במוסך לרשותכם. במחלקה זו מבצעים טיפולי רכב שגרתיים, בעיקר לפני טסט, אבל לא רק. המחלקה עוסקת גם בבדיקות רכב כתוצאה מנסיעה בגשם ובתיקון תקלות קטנות אשר לא מצריכות את התערבות הסדנאות הפרטניות של המוסך.

תקלות קטנות עושים רק במחלקה מהירה של מוסך מורשה

גם אם התקלה זעירה, ונראית כלא חשובה, עדיף שהמוסך שיטפל בה יהיה מוסך מורשה. לדוגמה, אם יש לכם רכב דאצ'יה, התיקון יהיה הרבה יותר מדויק ויאובחן במהירות רבה יותר במוסך מורשה דאצ'יה ביחס למוסך שאינו מורשה בהכרח לטפל ברכבי פירמה זו. החשיבות אינה רק ביעילות השירות אלא גם במקצועיות המעשית שלו. במוסך מורשה מחזיקים רק בחלפים ובכלי עבודה מקוריים של הפירמה, ולכן כל פעולה תזכה אתכם גב- 100% דיוק ומקצועיות.

יתרונות ההתקשרות עם מוסך זה בביצוע טיפולים באחריות המחלקה המהירה

  • מעבר טסט ודאי: במבחן רישוי, אליו תישלח אליכם דרישה מדי שנה, הכי טוב לבצע את הטיפולים המקדימים במוסך מורשה שמכיר את החומר ויודע בדיוק מה להשלים לכם על מנת שתעברו את המבחן.
  • עבודה מדויקת, יעילה ומהירה: במוסך זה שנות ניסיון רבות ואתם נהנים מכך ובגדול. המוסך פיתח טכניקות עבודה מהירות ויעילות המתבטאות כבר באיתור הבעיה שנעשה במהירות וכמובן בביצוע הטיפולים הלכה למעשה.
  • שירות מתקדם: במוסך זה מאמינים בטכנולוגיה ועושים בה שימוש לדיוק הפעולות. היא מתבססת על דיאגנוסטיקה ממוחשבת לאיתור מהיר של התקלה וגם בתיקונים המעשיים ייעשו שימושים ברכיבים טכנולוגיים מקצרי זמן ומייעלי שירות.

המחלקה המהירה של מוסך מורשה "המכונן" מספקת ללקוחותיה מענה יעיל ואיכותי

מוסך המכונן מורשה לטיפול ברכבי ניסאן, רנו ודאצ'יה. הוא מכיל בתוכו סדנא של טיפולים מהירים אשר נדרשים לביצוע לפני טסט, או במהלך בדיקת הרכב לקראת החורף או אחריו. הלקוחות של מוסך "המכונן" נהנים משירות בוטיק מדויק להפליא לרכבים המורשים ומבטיחים לעצמם בכל פעם מחדש נסיעה נעימה וחלקה לאחר ביצוע הטיפולים. יש לכם טסט? זקוקים לבדיקת הרכב? פנו למוסך "המכונן".